česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

masáž vsedě na masérské židli - akupresurní masáž

Masaze v sede na maserske zidli - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Masaze na kulturnich a spolecenskych akcich - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Maserska zidle - masaze v Praze, Brne a mobilne po CR

Masáž vsedě je uvolňující a osvěžující. Velmi dobře odstraňuje napětí z oblasti šíje a ramen. Je to vynikající prevence zdravotních problémů vzniklých stresem. Působení na akupresurní body výsledek ještě umocňuje.

"Chair Massage" jsem studoval a praktikoval v Anglii, kde je velmi oblíbená. U nás je zatím málo známá, ale věřím, že se to brzy změní, neb má obrovský potenciál.

jak masáž vsedě probíhá

Masáž probíhá na snadno přenosné a sestavitelné židli. Při masáži se nepoužívají oleje a klient zůstává oblečen. Jedna masáž trvá mezi 10 až 30 minutami a je jich tak možné udělat velké množství v krátkém čase.

Tato masáž je ideální do prostředí firem a společenských akcí. Je to také velmi pěkný způsob poděkování vašim zaměstnancům nebo dárek pro vaše klienty.

objednávky a ceny

Masáže probíhají jako mobilní - tedy u klienta - v délkách 10-30minut.

Před objednáním si prosím přečtěte základní informace o masážích.
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: masáž vsedě na masérské židli, Chair Massage, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.