česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Opakovací lekce

Vážení účastníci kurzů klasické nebo partnerské masáž. Dovoluji si vás pozvat na opakovací lekce do Brna, na kterých si můžete připomenout masáž, kterou jste se naučili na kurzu.

Smyslem opakovacích lekcí je nabídnout vám prostor, kde se budete moci masáži plně věnovat, ponořit se do ní a případně se ptát. U partnerských masáží je opakovací lekce také prostorem, kde si můžete nerušeně užít vzájemnou pozornost.

Lekce trvá zhruba 4 hodiny. Masírovat můžete buď oba, nebo jen jeden z vás. Tak jako na kurzu vás i na lekci celou masáží povedu. Můžete si vybrat, jestli na lekci bude nebo nebude figurantka. Pokud ano, budu masáž zároveň i ukazovat, pokud nebude, povedu vás slovně.

základní informace

Pro koho:Lekce partnerské masáže jsou určeny pro 1 pár. Lekce klasické masáže pro 2 osoby (je potřeba se přihlásit společně), můžete přijít i s člověkem, který kurz neabsolvoval, bude Vám dělat "tělo".
Termíny:soboty (10-14h nebo 15-19h)
Místo:Brno, Dvořákova 13, mapa
Cena:1900 Kč
+ 500 Kč, pokud si přejete, aby byla na lekci figurantka
Poznámky: •  lekci můžete věnovat jako dárek ... viz přihláška níže

jak se přihlásit

Těším se na setkání u masáže:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: opakovací lekce kurzu partnerské smyslná masáž, smyslná masáž pro páry, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.