česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Havajská masáž

Havajská masáž havajska masaz havajska masaz

Havajská masáž je plynulá a rytmická masáž celého těla hluboce propojená s hudbou. Jedinečná je mírou kontaktu mezi masírovaným a masérem, který ve velké míře používá předloktí a lokty. Důležité jsou také sjednocující tahy. Účinky masáže ještě umocňuje použití speciální směsi rostlinných olejů a aromaolejů.

Havajská masáž je ideální pro celkové zklidnění a harmonizaci.

havajská masáž je královnou masáží

Masáž pochází z Havajských ostrovů, kde je po staletí používána na podporu duševního a fyzického zdraví. Původně byla vyhrazena jen pro kmenové vůdce, dnes se šíří po celém světě a získává si stále větší oblibu.

Tradičně bývá doprovázena pozdravem "Hó omoe wai kahi ké kaóo" (jdeme spolu tak, jak voda plyne jedním směrem), jenž vyjadřuje samotnou podstatu masáže, kdy se masér sladí s masírovaným a společně pak postupují proudem masáže v maximální harmonii. Masáž tak oběma přináší uvolnění a odpočinek v tělesné i duševní rovině. Právě pro toto jedinečné spojení se jí často říká královna masáží.

objednávky a ceny

Havajskou masáž dělám v délkách 60 a 90 minut.

Před objednáním si prosím přečtěte základní informace o masážích.
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: havajská masáž, lomi lomi, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.